Jotun Vinyguard Silvergrey 88 – 20L

 249,95

Jotun Vinyguard SG 88 is een één component fysisch drogende vinylcoating. Het is sneldrogend. Kan gebruikt worden als primer of tussenlaag in atmosferische en ondergedompelde omgevingen. Geschikt voor goed voorbehandelde koolstofstaal-ondergronden.

Beschrijving

Jotun Vinyguard Silvergrey 88

Jotun Vinyguard SG 88 is een één component fysisch drogende vinylcoating. Het is sneldrogend. Kan gebruikt worden als primer of tussenlaag in atmosferische en ondergedompelde omgevingen. Geschikt voor goed voorbehandelde koolstofstaal-ondergronden.

Product beschrijving
Vinyguard Silvergrey 88 is een één component fysisch drogende vinyl coating. Het is snel drogend. Kan gebruikt worden als primer of midden laag in atmosferische en ondergedompelde omgevingen. Geschikt voor goed voorbehandeld koolstofstaal ondergronden.

Typisch gebruik
Marine
Aanbevolen voor bovenkant, dek en bovenbouw. Als hechtlaag voor een antifouling systeem.

Kleuren

    • Aluminium

Applicatie methoden

Spray
Gebruik conventionele lucht spuit of airless spuit.

Kwast
Aanbevolen voor stripe coating en kleine gebieden. Er moet op gelet worden om de opgegeven droge laagdikte te bereiken.

Roller
Kan gebruikt worden voor kleine gebieden. Niet aanbevolen als eerste primer coat. Er moet op gelet worden om de opgegeven droge laagdikte te bereiken.

Verdunner/Reinigings middel
Verdunning: Jotun Thinner No. 7

Droog en uithard tijd bij 15 graden
Stof droog: 20 minuten
Beloopbaar droog: 2,5 uur
Overschilderbaar: 2,5 uur

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Jotun Vinyguard Silvergrey 88 – 20L” te beoordelen

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *